TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In gesprek met Nu.nl vertelde Cabau de eerste details van haar nog naamloze realityserie die wereldwijd te streamen is.
De reden dat Yolanthe nog niet veel kan zeggen is simpel: ze heeft zelf nog weinig gezien. Wel is ze heel open geweest tijdens de opnames: "Ik heb alles toegelaten. Nu is de vraag: wat gaat Netflix ervan maken? Dat weet ik natuurlijk niet. Het is oké wat het ook wordt. Ik weet dat ik heel authentiek ben geweest."
De serie wordt in haar beleving dan ook geen louter positief promotieverhaal: "Alles laten zien, betekent ook de mindere tijden en wanneer het even kut gaat in het leven. Het moederschap is niet alleen maar leuk en geweldig. Het is ook moeilijk en een grote verantwoordelijkheid. Soms twijfel ik aan mezelf: heb ik dat goed gedaan? Maak ik een goede keuze? Ook die momenten wil ik delen."
Ook Shownieuws sprak Yolanthe over haar serie.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur