TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In de spannende finale draaide het maar om één vraag: wie heeft de juiste sleutel weten te bemachtigen?
De spanning was vanavond om te snijden. Nog slechts twee kandidaten waren in de race om de zestiende cyclus van De Bondgenoten te winnen en zo met 100.000 euro naar huis te gaan: Vincent en Thijs. Thijs leek de beste papieren te hebben. Hij bemachtigde maandag zeven sleutels, en Vincent drie. Dat betekent dat Vincent een hoop geluk nodig had om de felbegeerde geldkluis te openen.
En Vincent had dat geluk aan zijn kant en wint 100.000 euro en treedt daarmee in de voetsporen van oud-winnaars Senna en Brijan. Thijs reageerde sportief op zijn verlies: 'Het is je echt gegund.' Bekijk hieronder de ontknoping van de finale-uitzending van De Bondgenoten:
Het was niet alleen de aflevering van de finale, maar ook de start van de nieuwe, zeventiende, cyclus van De Bondgenoten. Maar liefst acht nieuwe deelnemers maakten hun opwachting in het huis van De Bondgenoten. Het is dus ook tijd om afscheid te nemen: Vincent, Thijs, Kelly, Raffie, Amber, Boy, Charissa, Emma en Precious pakken hun koffers. Floris, John, Radek, Esther, Jerwien, Manon, El Che en Robert blijven in de groep.
De Bondgenoten is iedere werkdag om 19.30 uur te zien bij SBS6.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3