TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De rechtbank sprak de verdachte vrij van poging tot doodslag en het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel, maar veroordeelde hem tot 24 maanden celstraf waarvan zes voorwaardelijk, met aftrek van voorarrest, voor de gijzeling en poging afpersing.
De officier van justitie is het niet eens met de gedeeltelijke vrijspraak van de hoofdverdachte. Zij eiste drie jaar gevangenisstraf. De ex van Bas kreeg voor schuld aan de gijzeling een taakstraf van 80 uur, waar het OM 200 uur eiste.
De acteur zei eerder dat hij hoopte dat er geen hoger beroep zou komen. Hij wilde graag de zaak sluiten en verder met zijn leven. Helaas voor hem is dit dus niet het geval. Zijn advocaat laat aan RTL Boulevard weten: "We hebben kennis genomen van het door beide partijen ingestelde hoger beroep. Wij hebben daar geen inhoudelijk commentaar op. Bas Muijs heeft vertrouwen in de rechtsgang, maar betreurt het dat hij deze zaak nu niet achter zich kan laten."
Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv
09:05Er verschijnt binnenkort weer een nieuw datingprogramma: dit weten we al
08:48De TV van gisteren: Bevrijdingsconcert maakt indruk, maar niet iedereen is overtuigd
22:00MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob
11:57'Tv-programma Fans! maakt comeback op televisie'