TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De rechtbank sprak de verdachte vrij van poging tot doodslag en het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel, maar veroordeelde hem tot 24 maanden celstraf waarvan zes voorwaardelijk, met aftrek van voorarrest, voor de gijzeling en poging afpersing.
De officier van justitie is het niet eens met de gedeeltelijke vrijspraak van de hoofdverdachte. Zij eiste drie jaar gevangenisstraf. De ex van Bas kreeg voor schuld aan de gijzeling een taakstraf van 80 uur, waar het OM 200 uur eiste.
De acteur zei eerder dat hij hoopte dat er geen hoger beroep zou komen. Hij wilde graag de zaak sluiten en verder met zijn leven. Helaas voor hem is dit dus niet het geval. Zijn advocaat laat aan RTL Boulevard weten: "We hebben kennis genomen van het door beide partijen ingestelde hoger beroep. Wij hebben daar geen inhoudelijk commentaar op. Bas Muijs heeft vertrouwen in de rechtsgang, maar betreurt het dat hij deze zaak nu niet achter zich kan laten."
Partnerbijdrage
De kogel is door de kerk: Only Joling krijgt een derde seizoen
12:45Bondgenoten Anouk en Diederik willen meer op tv: 'In deze programma's'
10:03AVROTROS zet streep door Songfestival 2027: dit is waarom
10:02Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Dit zijn tien tv-programma’s om nu al naar uit te kijken