TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De rechtbank sprak de verdachte vrij van poging tot doodslag en het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel, maar veroordeelde hem tot 24 maanden celstraf waarvan zes voorwaardelijk, met aftrek van voorarrest, voor de gijzeling en poging afpersing.
De officier van justitie is het niet eens met de gedeeltelijke vrijspraak van de hoofdverdachte. Zij eiste drie jaar gevangenisstraf. De ex van Bas kreeg voor schuld aan de gijzeling een taakstraf van 80 uur, waar het OM 200 uur eiste.
De acteur zei eerder dat hij hoopte dat er geen hoger beroep zou komen. Hij wilde graag de zaak sluiten en verder met zijn leven. Helaas voor hem is dit dus niet het geval. Zijn advocaat laat aan RTL Boulevard weten: "We hebben kennis genomen van het door beide partijen ingestelde hoger beroep. Wij hebben daar geen inhoudelijk commentaar op. Bas Muijs heeft vertrouwen in de rechtsgang, maar betreurt het dat hij deze zaak nu niet achter zich kan laten."
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’