TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In Ranking the stars maken deelnemers er een sport van om elkaar af te kraken. Ook het komende seizoen, dat vanaf 2 september is te zien op RTL5, wordt waarschijnlijk een dolle boel. Om alvast in de stemming te komen: de meest gênante momenten tot nu toe.
In een van de afleveringen had gitarist Spike een glaasje te veel op. Wat hij toen deed, zorgde voor afgrijzen van al zijn medekandidaten (check vooral het gezicht van zangeres Elize). Hij deed namelijk een plasje in een van de glazen.
Heldin Sophie Hilbrand weet het bewuste glas te pakken en probeert het weg te gooien. Echter morst ze een klein beetje op de grond, naast Sander Lantinga en Lange Frans. Die gillen het natuurlijk uit.
Met wie zou je het liefste naar bed gaan? Deze vraag werd door Paul de Leeuw gesteld aan Ferry Doedens. In plaats van dat hij voor een man kiest, bekent Ferry Doedens dat 'ie Bridget Maasland een 'geile poes' vindt. Dit zorgt voor de nodige verbazing in de zaal.
Een smeuïge bekentenis: in Ranking the stars bekent Patty Brard dat ze ooit seks heeft gehad met Tygo Gernandt. Alhoewel ze dit snel toegeeft, wil ze verder niet uitweiden over de details. Paul de Leeuw probeert natuurlijk wel wat van haar los te peuteren. En ook Tygo heeft wat dat betreft geen blad voor de mond. "Hou op, Tygo,nu!" roept ze, met snel daarna: "Dat zei ik toen niet."
Gerda Havertong heeft een flinke smakkerd gemaakt in Ranking the stars. Het was haar beurt om aan de desk te staan, maar de tv-icoon komt net iets te enthousiast naar beneden en gaat onderuit. Gelukkig heeft ze er niks aan overgehouden. Wel is ze keihard uitgelachen door haar medekandidaten.
Natuurlijk kan Martien Meiland niet ontbreken in dit lijstje. De reality tv-ster gaf Steven Brunswijk een complimentje, maar niet helemaal op de juiste manier. Hij beweerde dat de mooie, brede glimlach van Steven komt door zijn donkere huid. Ai, pijnlijk. Gelukkig kan Steven zelf er hard om lachen.
Ranking the stars is vanaf woensdag 2 september te zien om 20.30 uur op RTL 5.
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO