TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
NPO 1 – 23:30 uur (dinsdag)
NOS-presentatoren Rob Trip, Jeroen Willaars en Malou Petter zitten er vanavond vanaf 23:30 uur klaar voor. De hele nacht duiden ze de gebeurtenissen in de Verenigde Staten en spreken daarbij met gasten zoals ambassadeur Pete Hoekstra en diens voorganger Timothy Broas. Ook schakelen ze met de Amerika-correspondenten. De uitzending op NPO 1 duurt tot zeker 6:00 uur.
RTL 4 vanaf 5:30 (woensdag)
Ook bij RTL staat er een team klaar om de hele nacht duiding te geven aan de Amerikaanse presidentsverkiezingen. ’s Nachts via een liveblog op de website van RTL, maar vanaf 5:30 met een speciale tv-uitzending. RTL Nieuws-presentatoren Daphne Lammers, Jan de Hoop en Peter van Zadelhoff werken samen met correspondenten en verslaggevers naar de uitslag toe.
NPO 1- 7:30 uur (woensdag)
Om 7:30 uur nemen de presentatrices van Goedemorgen Nederland het stokje over van de NOS. In een extra lange uitzending staat het programma uitgebreid stil bij de presidentsverkiezingen.
RTL Z – 9:15 uur (woensdag)
Bij RTL gaat Carien ten Have in gesprek met deskundigen over de politieke en economische gevolgen van de verkiezingsuitslag.
NPO 2 – 22:35 uur (dinsdag)
In het tweede deel van M & de Housewives van Bucks County bezoekt Margriet van der Linden de vrouwen in het Amerikaanse Bucks County, een gebied met van die typisch Amerikaanse voorsteden in swingstate Pennsylvania. Met name Donald Trump wendt zich regelmatig tot de ‘suburban housewives’. Hun stem kan beslissend zijn.
Partnerbijdrage
RTL heeft geen interesse in solo-overstap Wilfred Genee: ‘Alle drie of niemand’
09:01Emma Kok openhartig over nieuwe liefde bij Andy in de auto
08:47De TV van gisteren: Wolven bezorgt NPO 1 regelrechte kijkcijfernachtmerrie op primetime
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'