TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
NPO 1 – 23:30 uur (dinsdag)
NOS-presentatoren Rob Trip, Jeroen Willaars en Malou Petter zitten er vanavond vanaf 23:30 uur klaar voor. De hele nacht duiden ze de gebeurtenissen in de Verenigde Staten en spreken daarbij met gasten zoals ambassadeur Pete Hoekstra en diens voorganger Timothy Broas. Ook schakelen ze met de Amerika-correspondenten. De uitzending op NPO 1 duurt tot zeker 6:00 uur.
RTL 4 vanaf 5:30 (woensdag)
Ook bij RTL staat er een team klaar om de hele nacht duiding te geven aan de Amerikaanse presidentsverkiezingen. ’s Nachts via een liveblog op de website van RTL, maar vanaf 5:30 met een speciale tv-uitzending. RTL Nieuws-presentatoren Daphne Lammers, Jan de Hoop en Peter van Zadelhoff werken samen met correspondenten en verslaggevers naar de uitslag toe.
NPO 1- 7:30 uur (woensdag)
Om 7:30 uur nemen de presentatrices van Goedemorgen Nederland het stokje over van de NOS. In een extra lange uitzending staat het programma uitgebreid stil bij de presidentsverkiezingen.
RTL Z – 9:15 uur (woensdag)
Bij RTL gaat Carien ten Have in gesprek met deskundigen over de politieke en economische gevolgen van de verkiezingsuitslag.
NPO 2 – 22:35 uur (dinsdag)
In het tweede deel van M & de Housewives van Bucks County bezoekt Margriet van der Linden de vrouwen in het Amerikaanse Bucks County, een gebied met van die typisch Amerikaanse voorsteden in swingstate Pennsylvania. Met name Donald Trump wendt zich regelmatig tot de ‘suburban housewives’. Hun stem kan beslissend zijn.
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?