TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In RTL Boulevard heeft Chantal Janzen onthuld dat ze een nieuwe televisieklus te pakken heeft. Samen met Leco van Zadelhoff en Fred van Leer gaat ze het programma Chantal’s beauty camper maken.
"Het wordt hysterisch", verklapt ze. "Ik ga samen met Fred van Leer en Leco van Zadelhoff Nederland een beetje mooier maken. Althans helpen. We zitten dus met z'n drieën in een camper, het is hysterisch. Het is een heel leuk programma." De presentatrice liet eerder al in haar Instagram Stories blijken dat ze met het tweetal op pad was.
Wanneer het nieuwe programma te zien is, moeten we nog even afwachten. "Het is pas over een hele tijd te zien", verzekert Janzen.
Uit hetzelfde fragment blijkt dat het schema van de presentatrice voorlopig volzit. Ze heeft namelijk vier grote tv-klussen te pakken: Holland’s got talent, The voice of Holland, Chantal komt werken en Oh wat een jaar!. "Ik verheug me hier enorm op!" zegt ze hierover.
Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Undercover in Nederland, Logan
00:48Komende week in GTST: Zwenkende zorgenkindjes en de verlossende videobiecht
20:19Gaan we Van Roosmalen en Groenteman terugzien bij SBS6? 'Zou zeker kunnen'
16:07Verborgen Verleden 2026: deze BN'ers doen mee
15:14Dit weten we al van Chateau Moordland, de speelfilm van de Meilandjes