TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Het nieuws dat RTL na 20 jaar de stekker trok uit Eigen huis & tuin, kwam als een schok voor de fans. Echter keert het programma al vanaf aankomende maandag terug in een nieuw jasje.
In Eigen huis & tuin: Lekker leven, dat iedere werkdag rond 17.00 uur te zien op RTL4, krijgt de kijker een dagelijkse dosis inspiratie voor een lekker leven in en rond het huis. Denk aan lifestyle, koken, interieur, sport, beauty en natuurlijk ook een kleine huis- of tuinklus hier en daar.
Het programma wordt gepresenteerd vanuit de Eigen huis & tuin boerderij in De Bilt en de presentatie is in handen van Froukje de Both. Zij wordt ondersteund door vaste kok Hugo Kennis en een team van experts, onder wie tuinman Tom Groot.
Dit zijn de eerste beelden van Chateau Meiland
Froukje de Both heeft veel zin in de nieuwe televisieklus. "Het is een format dat heel goed bij me past. Ik heb al jaren een grote affiniteit met interieur/wonen en ik ben altijd op zoek naar inspiratie m.b.t. alles wat te maken heeft met ‘lekker leven’ in en om het huis. Nu kan ik deze inspiratie dagelijks op doen en delen."
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven is vanaf maandag 31 augustus elke werkdag rond de klok van 17.00 uur bij RTL 4 te zien.
Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis