TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Vanavond is het tijd voor een nieuwe aflevering van The masked singer. Hierin probeert de jury opnieuw te raden welke BN’ers er schuilgaan achter de bijzondere kostuums. Nog meer tv-tips voor 2 oktober, vind je hieronder:
Een nieuwe groep gekostumeerde BN'ers maakt zijn opwachting in de muzikale show. Lukt het Carlo Boszhard, Loretta Schrijver, Buddy Vedder en Gerard Joling om op basis van het optreden de identiteit van de artiest te raden? Vanavond kom je een stapje dichterbij het antwoord.
RTL4 – 20:04 uur – The masked singer
John van den Heuvel over overval Gordon: 'Een nachtmerrie'
Zo idyllisch als de naam doet vermoeden, is het leven even niet op park Parelstrand. Eigenaar Peter Gillis heeft zijn handen vol aan klagers in deze Familie Gillis: massa is kassa. De asielzoekers zijn vertrokken en dus kan hij de caravans waarin zij verbleven weer verhuren, maar het is even afwachten of dat iedereen tevreden stelt.
SBS6 – 22:00 uur – Familie Gillis: massa is kassa
In The BlacKkKlansman bedenkt een Afro-Amerikaanse agent (een riskante undercoveroperatie. Hij gaat infiltreren in de Ku Klux Klan. Daarvoor heeft hij wel een wit alter ego nodig; die van zijn Joodse collega Flip Zimmerman (Adam Driver).
Regisseur Spike Lee brengt in The BlacKkKlansman de absurditeit van de situatie in beeld zonder het belang van zijn verhaal uit het oog te verliezen. Zo maakt hij duidelijk dat ruim veertig jaar na dato het gedachtegoed van de Klan nog steeds leeft in (delen van) de VS.
NET5 – 20:30 uur – The BlacKkKlansman
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Exclusief: Dit zijn de eerste drie deelnemers van Roadtrippers VIPS
07:56Juvat Westendorp doet met danscollega’s mee aan De Kwis met Ballen
07:44De TV van gisteren: Gouden race Xandra Velzeboer trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 februari 2026
06:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 17 februari