TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Al jaren zet Gordon zich in voor eenzaamheid onder ouderen. Samen met Gerard Joling maakte hij al meerdere succesvolle programma’s over het onderwerp en sinds deze week is hij ook ambassadeur van het Nationaal Ouderenfonds.
In die rol zat hij woensdagavond aan tafel bij Jinek op RTL 4. Als het gaat over eenzaamheid onder ouderen, een steeds groter wordend probleem, krijgt Gordon het even te kwaad. Als hij even later weer bij zinnen is, legt hij uit waarom het hem zo raakt.
Bekijk het fragment hieronder terug:
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan