TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Dat Soundos El Ahmadi een goede dosis humor heeft is niet onbekend. In Dit was het nieuws schuift zij samen met nieuwslezer Evelien de Bruijn aan om grappen te maken over het nieuws. Nog meer tv-tips voor 26 september, vind je hieronder.
Na drie weken is het in Wie is de Mol? duidelijk dat de opdrachten niet altijd vlekkeloos verlopen. De Mol smult ondertussen en houdt zich nog even ondergronds nu de zoektocht op de helft is. Heeft iemand hem of haar al door?
NPO1 – 20:30 uur – Wie is de Mol?
Teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek zullen zich verheugen op hun sidekicks in Dit was het nieuws. Nieuwslezer Evelien de Bruijn en cabaretier Soundos El Ahmadi schuiven bij hen aan achter de desk. De Bruijn is als presentator van Hart in Nederland en vaste nieuwslezer bij het radioprogramma Ekdom in de morgen thuis in nieuwszaken.
NPO1 – 21.40 uur - Dit was het nieuws
Mutlu is een kettingroker geworden door corona
Het is nu al een prijzig seizoen voor de makers van BankGiro miljonairs. Al in de eerste aflevering moesten ze eraan geloven toen de 68-jarige Henny uit Lelystad er met de hoofdprijs vandoor ging. De vorige winnaar was Hans Peters uit Deventer. Hij won in 2001 door te weten wie de ontwerper was van zowel de euro als de guldenmunt.
RTL4 - 21:34 uur – BankGiro Miljonairs
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'