TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na het schrappen van het programma The Voice is RTL genoodzaakt hun uitzendschema aan te passen. Verschillende shows zijn uitgesteld of worden doorgeschoven naar een andere datum. Vandaag heeft de zender zijn nieuwe programmering voor de aankomende tijd gepresenteerd.
The Voice dat op de vrijdagavond gepland stond, wordt vervangen door het andere muziekprogramma I can see your voice. De show begint om 20:00 uur en wordt om 21:30 opgevolgd door talkshow BEAU.
Het nieuwe seizoen De verraders stond gepland voor 20 februari, maar dit programma wordt doorgeschoven naar een later moment dit voorjaar. De nieuwe spelshow Volg Je Me Nog?, onder leiding van Ruben Nicolai, start 10 februari om 20:30 uur.
Last but not least, komt vandaag het bericht naar buiten dat Expeditie Robinson, dat eerst exclusief op Videoland te zien was, ook op RTL4 uitgezonden wordt. Het betreft een speciale editie van het programma. In een instagrambericht meldt het programma het volgende: “Art Rooijakkers en Geraldine Kemper zijn naar Zanzibar afgereisd voor een hele speciale, eenmalige editie van Expeditie. En ook Eilandpraat keert terug, met vaste host Luuk Ikink.” Vanaf 10 maart, 20:30 is Expeditie Robinson te zien op RTL 4.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026