TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Na het schrappen van het programma The Voice is RTL genoodzaakt hun uitzendschema aan te passen. Verschillende shows zijn uitgesteld of worden doorgeschoven naar een andere datum. Vandaag heeft de zender zijn nieuwe programmering voor de aankomende tijd gepresenteerd.
The Voice dat op de vrijdagavond gepland stond, wordt vervangen door het andere muziekprogramma I can see your voice. De show begint om 20:00 uur en wordt om 21:30 opgevolgd door talkshow BEAU.
Het nieuwe seizoen De verraders stond gepland voor 20 februari, maar dit programma wordt doorgeschoven naar een later moment dit voorjaar. De nieuwe spelshow Volg Je Me Nog?, onder leiding van Ruben Nicolai, start 10 februari om 20:30 uur.
Last but not least, komt vandaag het bericht naar buiten dat Expeditie Robinson, dat eerst exclusief op Videoland te zien was, ook op RTL4 uitgezonden wordt. Het betreft een speciale editie van het programma. In een instagrambericht meldt het programma het volgende: “Art Rooijakkers en Geraldine Kemper zijn naar Zanzibar afgereisd voor een hele speciale, eenmalige editie van Expeditie. En ook Eilandpraat keert terug, met vaste host Luuk Ikink.” Vanaf 10 maart, 20:30 is Expeditie Robinson te zien op RTL 4.
Realityprogramma Big Brother keert deze winter niet terug op televisie
10:00Caroline Tensen over opnames Het Perfecte Plaatje: 'Geregeld schrok ik 's nachts wakker'
09:47Paulien Cornelisse hoopt op senioreneditie van Wie is de Mol?
06:55Vanaf deze datum is de nieuwe realityshow van StukTV op Videoland te zien
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, The rookie, The Lone Ranger