TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De actie was het idee van kijker Bianca, die als doelbedrag 10.000 euro heeft gesteld. Binnen een paar uur was er al ruim 3000 euro gedoneerd. Bianca: "Deze lieve mensen verdienen beter. Wat een liefde voor elkaar!"
Veel kijkers waren geëmotioneerd door het schrijnende verhaal van de familie Te Winkel. Vader Robert krijgt de ene na de andere tegenslag: een scheiding, zijn bedrijf dat failliet werd verklaard en als gevolg een schuld van 70.000 euro. De vader van vier kinderen moet het wekelijks zien te redden met 70 euro.
In de aflevering ruilt het gezin een week met hoteleigenaren Lorenzo en Gaston, waarna ze een envelop met het weekbudget mogen openen van maar liefst 1300 euro. Alle kinderen krijgen nieuwe schoenen, ze gaan naar The Lion King en de kinderen bedanken hun vader met een gegraveerde armband. Robert houdt het niet droog - en wij thuis natuurlijk ook niet.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie