TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niemand minder dan Barry Atsma, die in de successerie in de huid van Hugo Warmond kruipt, is nog druk bezig met het instuderen van de laatste woordjes. Op Instagram toont hij een script met daarbij de welluidende tekst: "Op de parkeerplaats naast het hockeyveld nog even de woordjes van Frank Ketelaar (de bedenker van de serie, red.) stampen voor KLEM 3 van @omroepbnnvara !!! Maandag beginnen we met filleeemeuhhhhh".
In Klem belandt Hugo in een vervelende spagaat tussen de onder- en bovenwereld, waardoor zijn gezinsleven en carrière aardig op zijn kop komen te staan. In de serie zijn verder Jacob Derwig te zien. Hij speelt de rol van crimineel Marius en zijn vrouw Kitty wordt vervuld door Georgina Verbaan.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside