TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niemand minder dan Barry Atsma, die in de successerie in de huid van Hugo Warmond kruipt, is nog druk bezig met het instuderen van de laatste woordjes. Op Instagram toont hij een script met daarbij de welluidende tekst: "Op de parkeerplaats naast het hockeyveld nog even de woordjes van Frank Ketelaar (de bedenker van de serie, red.) stampen voor KLEM 3 van @omroepbnnvara !!! Maandag beginnen we met filleeemeuhhhhh".
In Klem belandt Hugo in een vervelende spagaat tussen de onder- en bovenwereld, waardoor zijn gezinsleven en carrière aardig op zijn kop komen te staan. In de serie zijn verder Jacob Derwig te zien. Hij speelt de rol van crimineel Marius en zijn vrouw Kitty wordt vervuld door Georgina Verbaan.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Monique Hansler laat van zich horen vanuit Spanje: 'Zo angstig'
10:20Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'
09:35De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers zien Marokko het tot de WK-kwartfinales schoppen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, De avondetappe, Another 48 Hrs.
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar