TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De dramaserie 1985 is gebaseerd op waargebeurde feiten, maar is vooral fictie. Dat benadrukken de makers voorafgaand aan iedere aflevering.
Ook in dit slot presenteren ze geen sluitende theorie over de misstanden in het Belgische politieapparaat en de krachten achter de Bende van Nijvel. Wel schetsen ze een complex beeld van de vervlechting van boven- en onderwereld, en van een politieonderzoek dat na veertig jaar vooral vragen heeft opgeleverd.
Nadat Madani Bouhouche (Roda Fawaz) is aangehouden wegens de moord op Mendez luistert Marc De Vuyst (Tijmen Govaerts) zijn gesprekken in de gevangenis af. Dit levert een belangrijke aanwijzing op: de locatie van het arsenaal van de bende. Bij de observatie van een garagebox komt het tot een confrontatie.
Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026