TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De dramaserie 1985 is gebaseerd op waargebeurde feiten, maar is vooral fictie. Dat benadrukken de makers voorafgaand aan iedere aflevering.
Ook in dit slot presenteren ze geen sluitende theorie over de misstanden in het Belgische politieapparaat en de krachten achter de Bende van Nijvel. Wel schetsen ze een complex beeld van de vervlechting van boven- en onderwereld, en van een politieonderzoek dat na veertig jaar vooral vragen heeft opgeleverd.
Nadat Madani Bouhouche (Roda Fawaz) is aangehouden wegens de moord op Mendez luistert Marc De Vuyst (Tijmen Govaerts) zijn gesprekken in de gevangenis af. Dit levert een belangrijke aanwijzing op: de locatie van het arsenaal van de bende. Bij de observatie van een garagebox komt het tot een confrontatie.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan