TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De dramaserie 1985 is gebaseerd op waargebeurde feiten, maar is vooral fictie. Dat benadrukken de makers voorafgaand aan iedere aflevering.
Ook in dit slot presenteren ze geen sluitende theorie over de misstanden in het Belgische politieapparaat en de krachten achter de Bende van Nijvel. Wel schetsen ze een complex beeld van de vervlechting van boven- en onderwereld, en van een politieonderzoek dat na veertig jaar vooral vragen heeft opgeleverd.
Nadat Madani Bouhouche (Roda Fawaz) is aangehouden wegens de moord op Mendez luistert Marc De Vuyst (Tijmen Govaerts) zijn gesprekken in de gevangenis af. Dit levert een belangrijke aanwijzing op: de locatie van het arsenaal van de bende. Bij de observatie van een garagebox komt het tot een confrontatie.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel