TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De dramaserie 1985 is gebaseerd op waargebeurde feiten, maar is vooral fictie. Dat benadrukken de makers voorafgaand aan iedere aflevering.
Ook in dit slot presenteren ze geen sluitende theorie over de misstanden in het Belgische politieapparaat en de krachten achter de Bende van Nijvel. Wel schetsen ze een complex beeld van de vervlechting van boven- en onderwereld, en van een politieonderzoek dat na veertig jaar vooral vragen heeft opgeleverd.
Nadat Madani Bouhouche (Roda Fawaz) is aangehouden wegens de moord op Mendez luistert Marc De Vuyst (Tijmen Govaerts) zijn gesprekken in de gevangenis af. Dit levert een belangrijke aanwijzing op: de locatie van het arsenaal van de bende. Bij de observatie van een garagebox komt het tot een confrontatie.
Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier
09:50De TV van gisteren: Finale Slimste mens slaat Voice of Holland knock-out