TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Agatha Christie schreef twintig korte verhalen en twaalf detectiveromans over Miss Marple, de oude dame die min of meer voor de aardigheid moordzaken oplost. Deze aflevering van Agatha Christie’s Marple is gebaseerd op Sleeping murder. Christie schreef dat boek al in de jaren 40 of 50, maar het verscheen pas in oktober 1976, iets meer dan een half jaar na haar dood.
Miss Marple (Geraldine McEwan) helpt de jonge en rijke Gwenda Halliday (Sophia Myles), die angstaanjagende visioenen heeft over het huis aan de Britse kust dat ze net gekocht heeft. Tijdens haar onderzoek blijkt dat Gwenda niet haar hele leven in India heeft doorgebracht: als kind heeft ze ook al in dit huis gewoond. Marple ontdekt ook dat ze destijds getuige is geweest van een moord. (HH)
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk