TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De schrijvers van de eerste reeks All Stars & Zonen zijn inmiddels begonnen aan het script voor het tweede seizoen. Het is de bedoeling dat de volledige cast van de serie terugkeert voor het vervolg.
All Stars & Zonen trekt inclusief terugkijken rond de 1 miljoen kijkers per aflevering. In de serie is te zien hoe het gaat met de personages uit de eerdere films en de oude serie All Stars uit de jaren negentig. In de nieuwe serie All Stars & Zonen keerden acteurs uit de oorspronkelijke serie zoals Daniël Boissevain, Danny de Munk, Raymi Sambo, Peter Paul Muller en Thomas Acda terug.
Een opnameperiode voor het tweede seizoen van All Stars & Zonen is nog niet vastgesteld. Volgens de makers is dat volledig afhankelijk van de corona-ontwikkelingen en de daarbij behorende maatregelen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde