TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In gesprek met Eus in het radioprogramma Onze man in Deventer doet Van Duin zijn plannen voor Animal crackers uit de doeken.
In de jaren 80 scoorde Van Duin voor het eerst met Animal crackers, beelden van dierentuindieren die hij voorziet van grappige stemmetjes en malle geluidseffecten. In 2013 maakte hij voor AVROTROS een nieuwe reeks die ook miljoenen kijkers trok, maar een vervolg wordt lastig.
André zou best nieuwe afleveringen willen maken, maar kampt met een gebrek aan beeldmateriaal: "Vroeger draaiden we die filmpjes zelf in de dierentuin. Maar dat mag niet meer: dierentuinen willen niet dat de dieren voor gek worden gezet. En ja, dat doe je natuurlijk wel een beetje door ze van een stemmetje te voorzien."
Om die reden is André op zoek naar andere beelden van dieren, onder meer van natuurdocumentaires of van YouTube-filmpjes. Dat blijkt echter knap lastig: "Op al dat materiaal zitten rechten en het is de vraag of dat betaalbaar is. Het was vroeger echt gemakkelijker om dit soort filmpjes te maken."
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom