TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Angela (Joanne Froggatt) is nog steeds niet definitief ontsnapt uit de klauwen van haar manipulatieve ex Olivier. Ze kan weliswaar op eigen benen staan, maar haar kinderen zijn nog steeds bij hun vader. Bovendien heeft ze nog een rekening met hem te vereffenen.
Nog een persoon met wie ze nog een appeltje te schillen heeft, is privédetective Ed. Na wat speurwerk komt ze er in deze voorlaatste aflevering van Angela Black achter dat hij eigenlijk Theo heet en hoe de vork in de steel zit.
Samuel Adewunmi neemt de rol van de mysterieuze Theo voor zijn rekening. De Brits-Nigeriaanse acteur is nu nog vrij onbekend, maar daar komt binnenkort mogelijk verandering in dankzij zijn hoofdrol in de met laaiend enthousiasme ontvangen dramaserie You don't know me.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje