TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Saar (Anniek Pheifer) krijgt bezoek van haar vader Anton (Aus Greidanus) die geld bij haar komt halen. Jurre (Jeroen Spitzenberger) wordt kwaad als hij hoort wat Anton wil en neemt maatregelen. De band tussen Saar en Anton is slecht.
In het dagelijks leven heeft acteur Greidanus een rijk en goed familieleven. Drie van zijn vier kinderen zijn eveneens acteur en hij is opa van acht kleinkinderen. “Met Kerst komen we allemaal samen en spelen we traditioneel het kerstverhaal, waarbij iedereen een rol krijgt toebedeeld", zegt Greidanus in Het Parool.
"Het is leuk om te zien hoe mijn kinderen dingen anders doen dan wij en bepaalde dingen toch exact hetzelfde. Die zoektocht naar het ouderschap en daarmee ook naar jezelf, is mooi om van dichtbij mee te maken.”
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij