TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Saar (Anniek Pheifer) krijgt bezoek van haar vader Anton (Aus Greidanus) die geld bij haar komt halen. Jurre (Jeroen Spitzenberger) wordt kwaad als hij hoort wat Anton wil en neemt maatregelen. De band tussen Saar en Anton is slecht.
In het dagelijks leven heeft acteur Greidanus een rijk en goed familieleven. Drie van zijn vier kinderen zijn eveneens acteur en hij is opa van acht kleinkinderen. “Met Kerst komen we allemaal samen en spelen we traditioneel het kerstverhaal, waarbij iedereen een rol krijgt toebedeeld", zegt Greidanus in Het Parool.
"Het is leuk om te zien hoe mijn kinderen dingen anders doen dan wij en bepaalde dingen toch exact hetzelfde. Die zoektocht naar het ouderschap en daarmee ook naar jezelf, is mooi om van dichtbij mee te maken.”
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie