TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Saar (Anniek Pheifer) krijgt bezoek van haar vader Anton (Aus Greidanus) die geld bij haar komt halen. Jurre (Jeroen Spitzenberger) wordt kwaad als hij hoort wat Anton wil en neemt maatregelen. De band tussen Saar en Anton is slecht.
In het dagelijks leven heeft acteur Greidanus een rijk en goed familieleven. Drie van zijn vier kinderen zijn eveneens acteur en hij is opa van acht kleinkinderen. “Met Kerst komen we allemaal samen en spelen we traditioneel het kerstverhaal, waarbij iedereen een rol krijgt toebedeeld", zegt Greidanus in Het Parool.
"Het is leuk om te zien hoe mijn kinderen dingen anders doen dan wij en bepaalde dingen toch exact hetzelfde. Die zoektocht naar het ouderschap en daarmee ook naar jezelf, is mooi om van dichtbij mee te maken.”
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten