TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Saar (Anniek Pheifer) krijgt bezoek van haar vader Anton (Aus Greidanus) die geld bij haar komt halen. Jurre (Jeroen Spitzenberger) wordt kwaad als hij hoort wat Anton wil en neemt maatregelen. De band tussen Saar en Anton is slecht.
In het dagelijks leven heeft acteur Greidanus een rijk en goed familieleven. Drie van zijn vier kinderen zijn eveneens acteur en hij is opa van acht kleinkinderen. “Met Kerst komen we allemaal samen en spelen we traditioneel het kerstverhaal, waarbij iedereen een rol krijgt toebedeeld", zegt Greidanus in Het Parool.
"Het is leuk om te zien hoe mijn kinderen dingen anders doen dan wij en bepaalde dingen toch exact hetzelfde. Die zoektocht naar het ouderschap en daarmee ook naar jezelf, is mooi om van dichtbij mee te maken.”
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'