TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gezin van Saar (Anniek Pheifer) en Jurre (Jeroen Spitzenberger) wordt geterroriseerd door de bende van de criminele broers Cabo. Chris Cabo (Marcel Hensema) bedreigt Saar tijdens een verhoor.
Hensema speelde vele rollen op tv, in films en het theater. In Anoniem is hij een schurk. De acteur houdt van rollen waarbij humor en gevaar dicht bij elkaar liggen. "Er zijn van die periodes in je leven dat je wordt getypecast. Een tijd lang was ik de slechterik, ook werd ik een periode veel gecast als homoseksueel. Het zijn wel vaak serieuzere rollen.”
Hensema wil ook een andere kant van zichzelf laten zien. “Ik ben nu een comedy aan het opnemen met Diederik Ebbinge. Er is niks leuker dan dat. Het is ook wat ik in het theater met mijn solovoorstellingen doe.”
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom