TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gezin van Saar (Anniek Pheifer) en Jurre (Jeroen Spitzenberger) wordt geterroriseerd door de bende van de criminele broers Cabo. Chris Cabo (Marcel Hensema) bedreigt Saar tijdens een verhoor.
Hensema speelde vele rollen op tv, in films en het theater. In Anoniem is hij een schurk. De acteur houdt van rollen waarbij humor en gevaar dicht bij elkaar liggen. "Er zijn van die periodes in je leven dat je wordt getypecast. Een tijd lang was ik de slechterik, ook werd ik een periode veel gecast als homoseksueel. Het zijn wel vaak serieuzere rollen.”
Hensema wil ook een andere kant van zichzelf laten zien. “Ik ben nu een comedy aan het opnemen met Diederik Ebbinge. Er is niks leuker dan dat. Het is ook wat ik in het theater met mijn solovoorstellingen doe.”
Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s