TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gezin van Saar (Anniek Pheifer) en Jurre (Jeroen Spitzenberger) wordt geterroriseerd door de bende van de criminele broers Cabo. Chris Cabo (Marcel Hensema) bedreigt Saar tijdens een verhoor.
Hensema speelde vele rollen op tv, in films en het theater. In Anoniem is hij een schurk. De acteur houdt van rollen waarbij humor en gevaar dicht bij elkaar liggen. "Er zijn van die periodes in je leven dat je wordt getypecast. Een tijd lang was ik de slechterik, ook werd ik een periode veel gecast als homoseksueel. Het zijn wel vaak serieuzere rollen.”
Hensema wil ook een andere kant van zichzelf laten zien. “Ik ben nu een comedy aan het opnemen met Diederik Ebbinge. Er is niks leuker dan dat. Het is ook wat ik in het theater met mijn solovoorstellingen doe.”
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers