TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gezin van Saar (Anniek Pheifer) en Jurre (Jeroen Spitzenberger) wordt geterroriseerd door de bende van de criminele broers Cabo. Chris Cabo (Marcel Hensema) bedreigt Saar tijdens een verhoor.
Hensema speelde vele rollen op tv, in films en het theater. In Anoniem is hij een schurk. De acteur houdt van rollen waarbij humor en gevaar dicht bij elkaar liggen. "Er zijn van die periodes in je leven dat je wordt getypecast. Een tijd lang was ik de slechterik, ook werd ik een periode veel gecast als homoseksueel. Het zijn wel vaak serieuzere rollen.”
Hensema wil ook een andere kant van zichzelf laten zien. “Ik ben nu een comedy aan het opnemen met Diederik Ebbinge. Er is niks leuker dan dat. Het is ook wat ik in het theater met mijn solovoorstellingen doe.”
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen