TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De familie Hendriks heeft nog een appeltje te schillen met Klaas Boukes. Hij is namelijk de man achter het strenge scoresysteem dat inwoners van Arcadia in hogere en lagere klassen indeelt. Daarmee heeft hij de familie uit elkaar gedreven. Daarom zoeken zussen Hanna en Alex bewijzen tegen Boukes.
Ondertussen zijn speciale agenten van hun tegenstander op zoek naar de geheime schuilplaats van de familie Hendriks. Nieuw in dit seizoen is de Nederlandse actrice Romana Vrede. Ze speelt de leider van Arcadia, die De Voogd wordt genoemd, en ze wordt ook verraden door Boukes.
Het eerste seizoen werd geregisseerd door de Nederlander Tim Oliehoek, het tweede door de Vlaming Joël Vanhoebrouck. Hij regisseerde eerder onder andere de televisieserie 'Undercover'.
Arcadia is elke zondagavond te zien om 20:25 uur op NPO3.
Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6