TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Arcadia-regisseur Tim Oliehoek pakte flink uit met de locaties, maar wilde wel een bepaalde soberheid houden om de serie niet te afstandelijk te maken.
Voor veel binnenopnames, waaronder het hoofdkwartier van het Schild, werd gefilmd in een grote Belgische studio - de serie is een Nederlands-Vlaamse coproductie. Voor de buitenopnames zijn verschillende markante gebouwen in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland gebruikt.
In de montage zijn die digitaal nog imposanter gemaakt, terwijl in de omgeving juist veel details werden 'weggepoetst'. Herkenbaar zijn Radio Kootwijk op de Veluwe en de Brouwersdam. In deze aflevering wordt Hanna opgepakt voor het helpen van een patiënt met een te lage burgerscore. Milly doet een grootse ontdekking in het buitengebied.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland