TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
We zullen fans maar gelijk geruststellen: Flikken Rotterdam is nog niet ten einde, zo bevestigt AVROTROS aan TVgids.nl.
Normaal gesproken is de nazomer hét moment voor fans om weer af te stemmen op Flikken Rotterdam. De populaire politieserie van AVROTROS, die zich afspeelt in de Maasstad, startte de afgelopen jaren namelijk steevast in september. Flikken Maastricht nam vervolgens het stokje over aan het begin van elk nieuw jaar. Maar dit jaar ziet de programmering er net wat anders uit.
De zender bevestigt aan deze site dat het achtste seizoen pas in 2025 te zien zal zijn. Dat is echter wel gelijk goed nieuws voor de fans die in afwachting waren, want het betekent dus sowieso dat de reeks met onder meer Mark van Eeuwen, Ortál Vriend, Cees Geel, Anneke Sluiters en Huub Stapel nog niet ten einde is.
De vraag is nu alleen: wat staat de personages nog allemaal te wachten? Hoewel we nog niets weten over de nieuwe verhaallijnen, is de kans groot dat de gevolgen van seizoen zeven nog voelbaar zijn. Aan het einde van die laatste reeks ontdekten de agenten namelijk wie de informant in hun team was, en dat was zeker geen onbekende.
Benieuwd over wie we het hebben? Bekijk dan snel de recap hieronder.
Flikken Rotterdam is vanaf 2025 weer te zien bij AVROTROS op NPO1 en op NPO Start. Iets soortgelijks kijken? Vanaf september zie je iedere donderdag De Ring bij BNNVARA op NPO1.
Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?
09:17Gover Meit doet gooi naar de winst in De Slimste Mens België
08:55De TV van gisteren: Olcay Gulsen zwaait af in De Oranjezomer
08:52Ik Vertrek voor de Liefde binnenkort alsnog op televisie te zien
19:32Opnames nieuw seizoen Het Familiediner met Bert van Leeuwen gestart