TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
AVROTROS komt binnenkort met een driedelige crimeserie op de buis, waarin nieuw licht wordt geworpen op de werkwijze van de meedogenloze Beul van Twente. Die man pleegde twintig jaar geleden een reeks gruwelijke misdaden op mens en dier.
Tussen 2000 en 2005 vond er in Twente een reeks brute dierenmishandelingen plaats. Zo werden paarden, pony's en schapen op een gruwelijke manier verminkt. De walging onder de bevolking was groot en de boeren vreesden voor hun vee. Geschokte burgers deden er destijds alles aan om de dader te ontmaskeren. De vreselijke daden van 'De Beul' volgden elkaar in rap tempo op. Niet alleen dieren werden mishandeld, maar ook mensen. Zo heeft de dader drie steekpartijen en een brute moord op zijn naam staan.
De recherche kwam op een gegeven moment een oud-TBS-er op het spoor: Rudolf K. Na een periode dat hij in de gaten werd gehouden, werd hij gearresteerd. Hij legde al gauw een bekentenis af en blijkt de lang gezochte Beul van Twente te zijn. Tijdens de rechtszaak die volgde over zijn daden, werd pas goed duidelijk wat er allemaal gebeurd is. In de serie krijgen kijkers hier een beter beeld van.
AVROTROS gaat in de nieuwe crimeserie De Beul van Twente dieper in op de werkwijze van deze psychopaat. Daarnaast worden er in de serie nooit eerder vertoonde brieven, die hij vanuit de gevangenis schreef aan een van zijn slachtoffers, onthult. De bloedstollende zoektocht naar deze psychopaat is vanaf 30 augustus om 21.05 uur bij AVROTROS op NPO 3 te zien.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint