TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
AVROTROS komt binnenkort met een driedelige crimeserie op de buis, waarin nieuw licht wordt geworpen op de werkwijze van de meedogenloze Beul van Twente. Die man pleegde twintig jaar geleden een reeks gruwelijke misdaden op mens en dier.
Tussen 2000 en 2005 vond er in Twente een reeks brute dierenmishandelingen plaats. Zo werden paarden, pony's en schapen op een gruwelijke manier verminkt. De walging onder de bevolking was groot en de boeren vreesden voor hun vee. Geschokte burgers deden er destijds alles aan om de dader te ontmaskeren. De vreselijke daden van 'De Beul' volgden elkaar in rap tempo op. Niet alleen dieren werden mishandeld, maar ook mensen. Zo heeft de dader drie steekpartijen en een brute moord op zijn naam staan.
De recherche kwam op een gegeven moment een oud-TBS-er op het spoor: Rudolf K. Na een periode dat hij in de gaten werd gehouden, werd hij gearresteerd. Hij legde al gauw een bekentenis af en blijkt de lang gezochte Beul van Twente te zijn. Tijdens de rechtszaak die volgde over zijn daden, werd pas goed duidelijk wat er allemaal gebeurd is. In de serie krijgen kijkers hier een beter beeld van.
AVROTROS gaat in de nieuwe crimeserie De Beul van Twente dieper in op de werkwijze van deze psychopaat. Daarnaast worden er in de serie nooit eerder vertoonde brieven, die hij vanuit de gevangenis schreef aan een van zijn slachtoffers, onthult. De bloedstollende zoektocht naar deze psychopaat is vanaf 30 augustus om 21.05 uur bij AVROTROS op NPO 3 te zien.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'