TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal is Disney er als de kippen bij om merchandise van hun populaire figuurtjes aan de man te brengen maar het bedrijf wilde koste wat kost baby Yoda (in de serie The child) geheim houden. En omdat het nogal wat tijd kost om de spullen te produceren kunnen ze pas in mei naar de klanten worden verscheept. Die zaten er met smart op te wachten want deze schattige pluche baby Yoda is nu al uitverkocht.
Ook deze action figure (wat grappig is omdat baby Yoda het leeuwendeel van de afleveringen slapend doorbrengt, is reeds uitverkocht). Alleen de hele kleine (5,5 cm) poppetjes zijn nog te koop.
Het tweede seizoen van The mandalorian staat gepland voor de herfst van 2020. Tegen die tijd is er vast genoeg merchandise van baby Yoda verkrijgbaar om een heel universum mee te vullen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie