TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal is Disney er als de kippen bij om merchandise van hun populaire figuurtjes aan de man te brengen maar het bedrijf wilde koste wat kost baby Yoda (in de serie The child) geheim houden. En omdat het nogal wat tijd kost om de spullen te produceren kunnen ze pas in mei naar de klanten worden verscheept. Die zaten er met smart op te wachten want deze schattige pluche baby Yoda is nu al uitverkocht.
Ook deze action figure (wat grappig is omdat baby Yoda het leeuwendeel van de afleveringen slapend doorbrengt, is reeds uitverkocht). Alleen de hele kleine (5,5 cm) poppetjes zijn nog te koop.
Het tweede seizoen van The mandalorian staat gepland voor de herfst van 2020. Tegen die tijd is er vast genoeg merchandise van baby Yoda verkrijgbaar om een heel universum mee te vullen.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen