TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal is Disney er als de kippen bij om merchandise van hun populaire figuurtjes aan de man te brengen maar het bedrijf wilde koste wat kost baby Yoda (in de serie The child) geheim houden. En omdat het nogal wat tijd kost om de spullen te produceren kunnen ze pas in mei naar de klanten worden verscheept. Die zaten er met smart op te wachten want deze schattige pluche baby Yoda is nu al uitverkocht.
Ook deze action figure (wat grappig is omdat baby Yoda het leeuwendeel van de afleveringen slapend doorbrengt, is reeds uitverkocht). Alleen de hele kleine (5,5 cm) poppetjes zijn nog te koop.
Het tweede seizoen van The mandalorian staat gepland voor de herfst van 2020. Tegen die tijd is er vast genoeg merchandise van baby Yoda verkrijgbaar om een heel universum mee te vullen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days