TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Normaal is Disney er als de kippen bij om merchandise van hun populaire figuurtjes aan de man te brengen maar het bedrijf wilde koste wat kost baby Yoda (in de serie The child) geheim houden. En omdat het nogal wat tijd kost om de spullen te produceren kunnen ze pas in mei naar de klanten worden verscheept. Die zaten er met smart op te wachten want deze schattige pluche baby Yoda is nu al uitverkocht.
Ook deze action figure (wat grappig is omdat baby Yoda het leeuwendeel van de afleveringen slapend doorbrengt, is reeds uitverkocht). Alleen de hele kleine (5,5 cm) poppetjes zijn nog te koop.
Het tweede seizoen van The mandalorian staat gepland voor de herfst van 2020. Tegen die tijd is er vast genoeg merchandise van baby Yoda verkrijgbaar om een heel universum mee te vullen.
Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter