TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Carmen (Monic Hendrickx) dreigt in Penoza dochter Natalie voorgoed kwijt te raken. Zij wil haar moeder nooit meer zien, nu ze vermoedt dat die haar vriend Storm (Gijs Naber) heeft laten neerschieten. Carmen vertrouwt hem inderdaad niet, maar hem vermoorden? Dat zou ze nooit doen.
Wanneer Natalie (Sigrid ten Napel) Berry in het ziekenhuis betrapt met plannen om Storm te doden, laat rechercheur Leeflang haar alsnog twijfelen aan Carmens goede bedoelingen. Ook John baalt van zijn echtgenote, want ze heeft een belangrijke afspraak met jeugdzorg gemist. De maat is wat hem betreft vol. Ondertussen is de misdaadkoningin van plan om naar het buitenland te vluchten, maar dan moet ze wel de drugs uit handen van justitie zien te krijgen. Ze weet hoe ze dit moet aanpakken.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II