TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Carmen (Monic Hendrickx) dreigt in Penoza dochter Natalie voorgoed kwijt te raken. Zij wil haar moeder nooit meer zien, nu ze vermoedt dat die haar vriend Storm (Gijs Naber) heeft laten neerschieten. Carmen vertrouwt hem inderdaad niet, maar hem vermoorden? Dat zou ze nooit doen.
Wanneer Natalie (Sigrid ten Napel) Berry in het ziekenhuis betrapt met plannen om Storm te doden, laat rechercheur Leeflang haar alsnog twijfelen aan Carmens goede bedoelingen. Ook John baalt van zijn echtgenote, want ze heeft een belangrijke afspraak met jeugdzorg gemist. De maat is wat hem betreft vol. Ondertussen is de misdaadkoningin van plan om naar het buitenland te vluchten, maar dan moet ze wel de drugs uit handen van justitie zien te krijgen. Ze weet hoe ze dit moet aanpakken.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)