TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wat doe je als je succes hebt, en je vrienden en familie het je niet gunnen? Met deze kwestie worstelt het hoofdpersonage in de nieuwe komische dramaserie Bestseller Boy.
Gouden Kalf-winnaar Shahine El-Hamus (De Belofte van Pisa) speelt Mohammed, een Amsterdammer van 21 jaar met een grote droom: bestsellerauteur worden. Dat lukt, maar dan wel zonder de steun van zijn naasten. Zijn ouders zetten hem het huis uit en zijn vrienden willen niet meer met hem omgaan. En dan heeft hij ook nog een haat-liefderelatie met zijn uitgever (Theo Maassen).
Bestseller Boy is gebaseerd op het gelijknamige semi-autobiografische boek van Mano Bouzamour. El-Hamus heeft het naar eigen zeggen bewust niet gelezen, zodat hij zijn eigen invulling aan het personage kon geven.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS