TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wat doe je als je succes hebt, en je vrienden en familie het je niet gunnen? Met deze kwestie worstelt het hoofdpersonage in de nieuwe komische dramaserie Bestseller Boy.
Gouden Kalf-winnaar Shahine El-Hamus (De Belofte van Pisa) speelt Mohammed, een Amsterdammer van 21 jaar met een grote droom: bestsellerauteur worden. Dat lukt, maar dan wel zonder de steun van zijn naasten. Zijn ouders zetten hem het huis uit en zijn vrienden willen niet meer met hem omgaan. En dan heeft hij ook nog een haat-liefderelatie met zijn uitgever (Theo Maassen).
Bestseller Boy is gebaseerd op het gelijknamige semi-autobiografische boek van Mano Bouzamour. El-Hamus heeft het naar eigen zeggen bewust niet gelezen, zodat hij zijn eigen invulling aan het personage kon geven.
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'