TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wat doe je als je succes hebt, en je vrienden en familie het je niet gunnen? Met deze kwestie worstelt het hoofdpersonage in de nieuwe komische dramaserie Bestseller Boy.
Gouden Kalf-winnaar Shahine El-Hamus (De Belofte van Pisa) speelt Mohammed, een Amsterdammer van 21 jaar met een grote droom: bestsellerauteur worden. Dat lukt, maar dan wel zonder de steun van zijn naasten. Zijn ouders zetten hem het huis uit en zijn vrienden willen niet meer met hem omgaan. En dan heeft hij ook nog een haat-liefderelatie met zijn uitgever (Theo Maassen).
Bestseller Boy is gebaseerd op het gelijknamige semi-autobiografische boek van Mano Bouzamour. El-Hamus heeft het naar eigen zeggen bewust niet gelezen, zodat hij zijn eigen invulling aan het personage kon geven.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen