TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wat doe je als je succes hebt, en je vrienden en familie het je niet gunnen? Met deze kwestie worstelt het hoofdpersonage in de nieuwe komische dramaserie Bestseller Boy.
Gouden Kalf-winnaar Shahine El-Hamus (De Belofte van Pisa) speelt Mohammed, een Amsterdammer van 21 jaar met een grote droom: bestsellerauteur worden. Dat lukt, maar dan wel zonder de steun van zijn naasten. Zijn ouders zetten hem het huis uit en zijn vrienden willen niet meer met hem omgaan. En dan heeft hij ook nog een haat-liefderelatie met zijn uitgever (Theo Maassen).
Bestseller Boy is gebaseerd op het gelijknamige semi-autobiografische boek van Mano Bouzamour. El-Hamus heeft het naar eigen zeggen bewust niet gelezen, zodat hij zijn eigen invulling aan het personage kon geven.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden