TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wat doe je als je succes hebt, en je vrienden en familie het je niet gunnen? Met deze kwestie worstelt het hoofdpersonage in de nieuwe komische dramaserie Bestseller Boy.
Gouden Kalf-winnaar Shahine El-Hamus (De Belofte van Pisa) speelt Mohammed, een Amsterdammer van 21 jaar met een grote droom: bestsellerauteur worden. Dat lukt, maar dan wel zonder de steun van zijn naasten. Zijn ouders zetten hem het huis uit en zijn vrienden willen niet meer met hem omgaan. En dan heeft hij ook nog een haat-liefderelatie met zijn uitgever (Theo Maassen).
Bestseller Boy is gebaseerd op het gelijknamige semi-autobiografische boek van Mano Bouzamour. El-Hamus heeft het naar eigen zeggen bewust niet gelezen, zodat hij zijn eigen invulling aan het personage kon geven.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025