TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na het verschijnen van zijn debuutroman De Belofte van Pisa zetten zijn streng islamitische ouders Mano Bouzamour het huis uit. De schrijver begon zijn tweede boek Bestsellerboy met de opdracht “Voor mijn ouders die niet kunnen lezen - godzijdank.”
In deze op die autobiografische bestseller gebaseerde serie is twintiger Momo (Shahine El-Hamus) na drie jaar schrijven eindelijk op het punt dat zijn eerste boek gaat verschijnen. Toch is uitgever Maaike Hamer (Wimie Wilhelm) ten einde raad, want het is per ongeluk in een gigantische oplage gedrukt. Kan een grootse lancering het boek tot een succes maken?
Thuis heeft Momo deze week heel wat uit te leggen: als zijn ouders ontdekken dat het boek ook over hen gaat willen ze dat hij de publicatie terugdraait.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Studio sport voetbal, Sicario
11:39Tina Nijkamp sneert naar Angela de Jong: 'Erger ik me aan' (video)
10:25Dan Karaty schrikt van accordeonisten in Got Talent: 'Een nachtmerrie'
09:31De TV van gisteren: Astrid Joosten verslaat De Slimste Mens op vrijdagavond
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Premiejagers, Bandidas