TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na het verschijnen van zijn debuutroman De Belofte van Pisa zetten zijn streng islamitische ouders Mano Bouzamour het huis uit. De schrijver begon zijn tweede boek Bestsellerboy met de opdracht “Voor mijn ouders die niet kunnen lezen - godzijdank.”
In deze op die autobiografische bestseller gebaseerde serie is twintiger Momo (Shahine El-Hamus) na drie jaar schrijven eindelijk op het punt dat zijn eerste boek gaat verschijnen. Toch is uitgever Maaike Hamer (Wimie Wilhelm) ten einde raad, want het is per ongeluk in een gigantische oplage gedrukt. Kan een grootse lancering het boek tot een succes maken?
Thuis heeft Momo deze week heel wat uit te leggen: als zijn ouders ontdekken dat het boek ook over hen gaat willen ze dat hij de publicatie terugdraait.
Eliyha Altena uit Knokke Off bemachtigt rol in tweede seizoen Anoniem
09:07Start op deze datum het derde seizoen van Winter Vol Liefde?
08:50De TV van gisteren: Rutger Castricum maakt veel los met Rutger en de Uitkeringstrekkers
06:47Vanavond op TV: Hel of hotel, De augurkenkoning, Tomb Raider
20:01Zangeres en actrice Joke Bruijs op 73-jarige leeftijd overleden