TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na het verschijnen van zijn debuutroman De Belofte van Pisa zetten zijn streng islamitische ouders Mano Bouzamour het huis uit. De schrijver begon zijn tweede boek Bestsellerboy met de opdracht “Voor mijn ouders die niet kunnen lezen - godzijdank.”
In deze op die autobiografische bestseller gebaseerde serie is twintiger Momo (Shahine El-Hamus) na drie jaar schrijven eindelijk op het punt dat zijn eerste boek gaat verschijnen. Toch is uitgever Maaike Hamer (Wimie Wilhelm) ten einde raad, want het is per ongeluk in een gigantische oplage gedrukt. Kan een grootse lancering het boek tot een succes maken?
Thuis heeft Momo deze week heel wat uit te leggen: als zijn ouders ontdekken dat het boek ook over hen gaat willen ze dat hij de publicatie terugdraait.
Video: Teunie de Brouwer over spannende cliffhanger Gooische Vrouwen
13:13Videoland deelt indrukwekkende trailer van documentaire Suzan & Freek
12:11Video: Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer deelt slecht nieuws, 'Ik ben gecanceld'
12:05Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau