TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na het verschijnen van zijn debuutroman De Belofte van Pisa zetten zijn streng islamitische ouders Mano Bouzamour het huis uit. De schrijver begon zijn tweede boek Bestsellerboy met de opdracht “Voor mijn ouders die niet kunnen lezen - godzijdank.”
In deze op die autobiografische bestseller gebaseerde serie is twintiger Momo (Shahine El-Hamus) na drie jaar schrijven eindelijk op het punt dat zijn eerste boek gaat verschijnen. Toch is uitgever Maaike Hamer (Wimie Wilhelm) ten einde raad, want het is per ongeluk in een gigantische oplage gedrukt. Kan een grootse lancering het boek tot een succes maken?
Thuis heeft Momo deze week heel wat uit te leggen: als zijn ouders ontdekken dat het boek ook over hen gaat willen ze dat hij de publicatie terugdraait.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'