TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Weinig politieseries zijn de afgelopen jaren zo bewierookt als Blue Lights, een Brits misdaaddrama dat zich afspeelt in het Noord-Ierse Belfast. Sociaal werker Grace Ellis (Siân Brooke) is in de veertig en moeder van een tienerzoon. Ze besluit een carrièreswitch te maken en meldt zich aan als rekruut bij de politie.
De gewelddadige confrontaties tussen de protestanten en katholieken in de stad liggen in het verleden, maar het politiewerk blijft er complex, gevaarlijk en enorm belastend. Wat de collega's van Grace niet weten is dat ze Angela Mackle (Valene Kane) heeft beloofd te helpen met haar zoon, die zich heeft ingelaten met een beruchte bende. Onder het wakend oog van undercoveragenten wordt het niet gemakkelijk om die belofte te houden.
Blue Lights is op zaterdag 1 juni om 20:20 uur te zien op NPO 3.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij