TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In de voorlaatste aflevering van Bodem lijkt Cat (Eva Crutzen) de weg naar boven gevonden te hebben. Het verlies van haar broertje liep als rode draad door de tragikomische reeks heen, maar na vijf duistere en zelfdestructieve jaren heeft ze weer zicht op hoop.
Voordat ze haar leven een nieuwe impuls kan geven, moet Cat van zichzelf op alle fronten eerlijk zijn. Dit resulteert in een reeks hilarisch pijnlijke confrontaties met haar geliefden. Zo doet ze tijdens de boekpresentatie van haar vader Anthonie (Leopold Witte) zelf een boekje open over zijn misstappen.
Daarnaast heeft ze slecht nieuws voor haar vriendje Bliksem (Nils Verkooijen) en mogelijk goed nieuws voor haar oude vlam Ben (Steef de Bot). Cats eerlijkheid valt niet bij iedereen in goede aarde.
Bodem is iedere maandag vanaf 21:15 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'