TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De lente van 1967 is aangebroken en dat betekent dat het tijd is voor de paasoptocht, die ook langs Nonnatus House komt. Maar er gebeurt meer opwindends in deze eerste aflevering van het elfde seizoen van Call the midwife.
Het Eurovisie Songfestival vindt namelijk bijna plaats. Zuster Monica Joan (Judy Parfitt) en Reggie (Daniel Laurie) kunnen niet wachten tot het muziekspektakel begint. Derk (Jack Colgrave Hirst) en Audrey hebben een zware tijd achter de rug. Gelukkig is er eindelijk goed nieuws, vertellen ze bij hun terugkeer naar Poplar. Het is niet allemaal pais en vree: de sloop van een kazerne in de buurt onthult een lang bewaard geheim. De ontdekking heeft zo’n grote impact op iedereen, dat de politie de gemoederen tot bedaren moet zien te brengen.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd