TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het ideale kerstcadeau? Axel Byvang (Morten Hee Andersen) is er in de voorlaatste aflevering van Carmen Curlers van overtuigd: dat is zijn elektrische krulset. Helaas: de verkoop loopt voor geen meter en de idealistische ondernemer moet bezuinigen.
Is alles dan voor niets geweest? Misschien niet, want Axels collega Frans (Nicolai Jørgensen) heeft eerder indruk gemaakt op Jacqueline. De Franse filmster zag hoe de Deense plattelandskapper met zijn magische krullers haar een fantastisch kapsel gaf. En dat in tien minuten tijd.
Frans zelf zit overigens minder goed in zijn vel. Een nacht stappen in Kopenhagen met de knappe fotograaf Benjamin eindigde in antihomogeweld. Nu durft hij zichzelf niet meer te zijn en beantwoordt hij Benjamins telefoontjes niet meer.
Partnerbijdrage
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen