TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Als je in de jaren negentig geboren bent dan is de kans groot dat je tijdens je tienerjaren aan de buis gekluisterd zat voor ZOOP. Denk je nog wel eens met weemoed terug aan deze tijd? Dan is er leuk nieuws! Als we Vivienne van den Assem mogen geloven is het namelijk niet ondenkbaar dat de cast van de voorheen zo populaire jeugdserie ooit weer eens bij elkaar komt.
Dat vertelde de inmiddels RTL Boulevard-presentatrice zondag in De Perstribune op NPO Radio 1.
Vivienne speelde van 2004 tot en met 2007 de rol van Elise Pardoel in de Nickelodeon-serie. Ze noemt dit haar 'leukste rol ooit'. Volgens haar hebben ze tijdens de opnames 'ontzettend veel lol' gehad en een reünie zou de cast daarom zeker zien zitten. "Dat lijkt ons allemaal best leuk."
Op dit moment zijn er geen concrete plannen voor een hereniging of reboot, maar Vivienne denkt dat er wel iets van te maken valt mocht het zover komen. "Er is genoeg te vertellen."
In ZOOP stond het leven van acht jongeren die een opleiding tot dierenverzorger volgden centraal. De jeugdsoap telde maar liefst drie seizoenen van in totaal 325 afleveringen en ook nog eens drie bioscoopfilms. Naast Vivienne speelde er meer bekende gezichten in de serie zoals Ewout Genemans, Nicolette van Dam en Patrick Martens.
Voor alle ZOOP-liefhebbers die na dit nieuws trek hebben in een portie nostalgie: alle afleveringen en de films zijn te zien op Videoland.
Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6
08:50Op deze datum gaat het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Shirma Rouse van start
08:30De TV van gisteren: Devon steelt de harten van heel B&B-kijkend Nederland
06:47Vanavond op TV: Zussen, Ewout:, Season of the Witch
18:53Dit zijn de deelnemers van het vierde seizoen van Stars on Stage