TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
En die belooft naar hun eigen zeggen gênant te worden.
De serie is gebaseerd op gebeurtenissen en situaties die de collega's echt hebben meegemaakt. "Helaas, want het zijn voornamelijk gênante situaties", zegt Tina in de nieuwe &C, het blad van Chantal Janzen. "En scènes waarin we laten zien wat we eigenlijk hadden willen doen of zeggen toen we daar met onze bek vol tanden stonden", vult Chantal aan.
Zo noemen de dames geen nee durven te zeggen tegen klussen als voorbeeld. "Ik denk dat tachtig – misschien wel negentig – procent van mijn carrière bestaat uit dingen die een ander niet kon of wilde doen. Soms moet je ook gewoon je huur betalen. Zeker in het begin werkt het gewoon zo", zegt Tina, die ook meemaakt dat mensen haar naam volledig vergeten. "Ik vind het lekker dat ik een beetje in de luwte blijf – laat mij maar in een hoekje observeren – maar het zijn natuurlijk wel leuke situaties om uit te putten."
De naam en releasedatum van de Videoland-serie is nog niet bekend.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026
20:04Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi