TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
En die belooft naar hun eigen zeggen gênant te worden.
De serie is gebaseerd op gebeurtenissen en situaties die de collega's echt hebben meegemaakt. "Helaas, want het zijn voornamelijk gênante situaties", zegt Tina in de nieuwe &C, het blad van Chantal Janzen. "En scènes waarin we laten zien wat we eigenlijk hadden willen doen of zeggen toen we daar met onze bek vol tanden stonden", vult Chantal aan.
Zo noemen de dames geen nee durven te zeggen tegen klussen als voorbeeld. "Ik denk dat tachtig – misschien wel negentig – procent van mijn carrière bestaat uit dingen die een ander niet kon of wilde doen. Soms moet je ook gewoon je huur betalen. Zeker in het begin werkt het gewoon zo", zegt Tina, die ook meemaakt dat mensen haar naam volledig vergeten. "Ik vind het lekker dat ik een beetje in de luwte blijf – laat mij maar in een hoekje observeren – maar het zijn natuurlijk wel leuke situaties om uit te putten."
De naam en releasedatum van de Videoland-serie is nog niet bekend.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special