TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
En die belooft naar hun eigen zeggen gênant te worden.
De serie is gebaseerd op gebeurtenissen en situaties die de collega's echt hebben meegemaakt. "Helaas, want het zijn voornamelijk gênante situaties", zegt Tina in de nieuwe &C, het blad van Chantal Janzen. "En scènes waarin we laten zien wat we eigenlijk hadden willen doen of zeggen toen we daar met onze bek vol tanden stonden", vult Chantal aan.
Zo noemen de dames geen nee durven te zeggen tegen klussen als voorbeeld. "Ik denk dat tachtig – misschien wel negentig – procent van mijn carrière bestaat uit dingen die een ander niet kon of wilde doen. Soms moet je ook gewoon je huur betalen. Zeker in het begin werkt het gewoon zo", zegt Tina, die ook meemaakt dat mensen haar naam volledig vergeten. "Ik vind het lekker dat ik een beetje in de luwte blijf – laat mij maar in een hoekje observeren – maar het zijn natuurlijk wel leuke situaties om uit te putten."
De naam en releasedatum van de Videoland-serie is nog niet bekend.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside