TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Negen afleveringen lang konden kijkers van Commando’s via flashbacks zien hoe die slopende missie in Nigeria precies verliep. John (Werner Kolf) en zijn team moesten een gijzelaar bevrijden, maar verdwaalden in de woestijn terwijl ze vier Nigeriaanse meisjes probeerde te redden. In deze slotaflevering dan eindelijk uitsluitsel: hoe eindigde dit tragische verhaal nou precies? En er volgen meer antwoorden.
Zal de vasthoudende Europol-agente Isabella (Charlotte Timmers) de gijzeling bij een van de commando’s thuis overleven? Want alleen dan kan ze de waarheid over die schimmige Nigeriaanse missie achterhalen. Waarom werden John en zijn wapenbroeders daar nou voor gevraagd, in het diepste geheim? Het wordt duidelijk in een verrassende, explosieve climax.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje