TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De serie begint met een gijzelaarsvideo met daarin vier gevangengenomen Australische soldaten, Rowdy Gaines (Ben O’Toole), Albhanis Mouawad (Lincon Younes), Phil Choi (Alexander England) en Dylan Fox (Kick Gurry) die op het fictieve eiland Behati-Prinsloo smeken om hun leven. Het is afschuwelijk, zeker wanneer de gevangenen ook nog op hun donder krijgen wanneer ze niet goed uit hun woorden komen. De soldaten hebben zo snel mogelijk hulp nodig om te overleven. Tenminste, totdat de camera's uitgaan en de vier elkaar feliciteren met de overtuigende acteerprestatie. Wat is hier aan de hand?
De vier waren op een speciale missie om een geheim document terug te halen maar werden gevangengenomen door een stel vrijheidsstrijders. De soldaten nemen vervolgens gijzelingsvideo's op die viraal gaan op social media waardoor ze wereldberoemd worden. En zo zou gevangengenomen worden wel eens het beste kunnen zijn wat de vier ooit is overkomen. Want wie wil er nou niet beroemd worden?
C*A*U*G*H*T is een satirische komedieserie over roem, social media en de gekte van deze tijd. Sean Penn produceerde de serie en de Amerikaanse acteur is ook nog eens te zien als zichzelf. Susan Sarandon speelt de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.
Je kan het hele seizoen van C*A*U*G*H*T op CANAL+ zien vanaf 4 februari, de première op CANAL+ Action is op 17 februariom 21.20 uur.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'