TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De serie begint met een gijzelaarsvideo met daarin vier gevangengenomen Australische soldaten, Rowdy Gaines (Ben O’Toole), Albhanis Mouawad (Lincon Younes), Phil Choi (Alexander England) en Dylan Fox (Kick Gurry) die op het fictieve eiland Behati-Prinsloo smeken om hun leven. Het is afschuwelijk, zeker wanneer de gevangenen ook nog op hun donder krijgen wanneer ze niet goed uit hun woorden komen. De soldaten hebben zo snel mogelijk hulp nodig om te overleven. Tenminste, totdat de camera's uitgaan en de vier elkaar feliciteren met de overtuigende acteerprestatie. Wat is hier aan de hand?
De vier waren op een speciale missie om een geheim document terug te halen maar werden gevangengenomen door een stel vrijheidsstrijders. De soldaten nemen vervolgens gijzelingsvideo's op die viraal gaan op social media waardoor ze wereldberoemd worden. En zo zou gevangengenomen worden wel eens het beste kunnen zijn wat de vier ooit is overkomen. Want wie wil er nou niet beroemd worden?
C*A*U*G*H*T is een satirische komedieserie over roem, social media en de gekte van deze tijd. Sean Penn produceerde de serie en de Amerikaanse acteur is ook nog eens te zien als zichzelf. Susan Sarandon speelt de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.
Je kan het hele seizoen van C*A*U*G*H*T op CANAL+ zien vanaf 4 februari, de première op CANAL+ Action is op 17 februariom 21.20 uur.
Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht