TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Terwijl de Duitse bezetter steeds meer Joden op transport zet, wanen de medewerkers van de Joodse Raad zich veilig met hun vrijstelling van deportatie. In De Joodse Raad blijkt die ‘Sperre’ echter niets waard. Raadsvoorzitter David Cohen (Pierre Bokma) krijgt na protest twintig vrijstellingen los, maar de kinderen van het Joods Weeshuis waar zijn dochter Virrie (Claire Bender) werkt gaan alsnog op de trein naar Westerbork.
Virrie besluit met de kinderen mee te gaan. De gebeurtenissen leiden tot een breuk tussen haar en haar vader. “Ze is woedend dat hij dus op de hoogte was dat het met de kinderen in de trein niet goed zou aflopen”, zegt actrice Claire Bender over dit moment in het leven van haar personage. “Maar hij denkt aan het grotere plaatje.”
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'