TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Terwijl de Duitse bezetter steeds meer Joden op transport zet, wanen de medewerkers van de Joodse Raad zich veilig met hun vrijstelling van deportatie. In De Joodse Raad blijkt die ‘Sperre’ echter niets waard. Raadsvoorzitter David Cohen (Pierre Bokma) krijgt na protest twintig vrijstellingen los, maar de kinderen van het Joods Weeshuis waar zijn dochter Virrie (Claire Bender) werkt gaan alsnog op de trein naar Westerbork.
Virrie besluit met de kinderen mee te gaan. De gebeurtenissen leiden tot een breuk tussen haar en haar vader. “Ze is woedend dat hij dus op de hoogte was dat het met de kinderen in de trein niet goed zou aflopen”, zegt actrice Claire Bender over dit moment in het leven van haar personage. “Maar hij denkt aan het grotere plaatje.”
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters