TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jeremy’s wraak op de zelfmoord van zijn vader komt weer wat dichterbij in de Belgische thrillerserie De Kraak. De twintigjarige IT-student (Tijmen Govaerts) krijgt het namelijk voor elkaar om belangrijke gegevens van een beveiligingsbedrijf te stelen in de voorbereiding van de grootste digitale bankroof aller tijden. Doelwit is een grote internationale bank in Frankfurt.
Jeremy werd gespot voor de criminele bende door oplichter Alidor Van Praet (Gene Bervoets) toen hij een hackwedstrijd won. Zijn vader stapte uit het leven omdat hij schulden had waarna zijn moeder Anouk in financiële problemen kwam en Jeremy zich op het hacken stortte. De verlegen maar geniale computernerd is de ideale partner in crime, hij is nog nooit met justitie in aanraking gekomen.
Heb je deze aflevering gemist? Terugkijken kan via Amazon Prime.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL