TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Vader en dochter botsen met elkaar op de afdeling gynaecologie en verloskunde van een ziekenhuis. In de nieuwe komische serie De Poli is gynaecoloog Esther Bens (Jelka van Houten) het niet eens met de werkwijze van haar vader Harold (Porgy Franssen). Ze wil een modernere poli met een nieuwe visie op vrouwengeneeskunde.
In de eerste aflevering van de tiendelige serie probeert Esther de eerste stappen naar verandering te zetten. Verpleegkundige Patty (Susan Visser) moet ondertussen hard werken om de afdeling draaiende te houden en ziet dat een collega de kantjes ervanaf loopt.
Van Houten en Visser kwamen met het idee voor de serie samen met Dunya Khayame, die meeschreef aan het scenario. Khayame is naast actrice en schrijfster ook verloskundige.
De Poli is vanaf 22 oktober 2023 iedere zondag om 21:15 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'