TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Vader en dochter botsen met elkaar op de afdeling gynaecologie en verloskunde van een ziekenhuis. In de nieuwe komische serie De Poli is gynaecoloog Esther Bens (Jelka van Houten) het niet eens met de werkwijze van haar vader Harold (Porgy Franssen). Ze wil een modernere poli met een nieuwe visie op vrouwengeneeskunde.
In de eerste aflevering van de tiendelige serie probeert Esther de eerste stappen naar verandering te zetten. Verpleegkundige Patty (Susan Visser) moet ondertussen hard werken om de afdeling draaiende te houden en ziet dat een collega de kantjes ervanaf loopt.
Van Houten en Visser kwamen met het idee voor de serie samen met Dunya Khayame, die meeschreef aan het scenario. Khayame is naast actrice en schrijfster ook verloskundige.
De Poli is vanaf 22 oktober 2023 iedere zondag om 21:15 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
Carrie op Vrijdag is deze week korter: dit is de reden
12:23Mariska Bauer onthult: 'Eigenlijk heb ik al een kleinkind'
12:00Deze programma's starten allemaal op maandag 23 februari 2026
11:04Jan Boskamp geeft gezondheidsupdate: 'Ik was net een dood vogeltje'
10:00Marianne Timmer blikt terug op haar Olympische carrière: 'Híerdoor was ik echt aangeslagen'