TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De bekentenis van Alexander dat zijn vader bij de SS zat, deed Ellen besluiten te vertrekken, ook al hadden ze net een mooie liefdesnacht beleefd. In dit tweede deel van De Stamhouder laat Ellen weer van zich horen. Ze blijkt zwanger. De twee besluiten het kind te houden.
In de maanden die volgen bereiden ze zich voor op hun huwelijk. Ellen stelt er wel een voorwaarde aan: Alexander moet afrekenen met zijn duistere familieverleden. Hij komt erachter dat hij bitter weinig weet. In Duitsland gaat hij op zoek naar zijn verloren gewaande moeder.
Ook Alexanders vader Frans Münninghoff (Robert de Hoog als jonge Frans, Marcel Hensema als oude Frans) keert terug naar Duitsland vanwege de dood van zijn oom en mentor. Dit zorgt voor een reünie met zijn 'Alte Kameraden'.
'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'