TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De oorlog is voorbij, maar blijft de familie Münninghoff, net als vele andere gezinnen, in zijn greep houden. Frans moet voor zijn misdaden in Brussel voor het Nederlandse gerechtshof verschijnen. Om de familienaam te zuiveren trekt de oude heer Münninghoff alles uit de kast om Frans (Marcel Hensema) uit de stamboom te wissen. Uiteindelijk sterft Frans in eenzaamheid.
Voor Ellen (Sallie Harmsen) en Alexander (Matthijs van de Sande Bakhuyzen) is dit de grens: zij willen in deze slotaflevering voorgoed afrekenen met het verleden.
Sommige scènes in het oorlogsdrama De Stamhouder zijn heftig. De serie kreeg daarom van Kijkwijzer een 16+-label. Omdat het verhaal over de drie generaties in het decor van de Tweede Wereldoorlog interessant is voor jongere kijkers, maakte Avrotros ook een 12+-versie, die is te zien op NPO Start.
RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel