TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De oorlog is voorbij, maar blijft de familie Münninghoff, net als vele andere gezinnen, in zijn greep houden. Frans moet voor zijn misdaden in Brussel voor het Nederlandse gerechtshof verschijnen. Om de familienaam te zuiveren trekt de oude heer Münninghoff alles uit de kast om Frans (Marcel Hensema) uit de stamboom te wissen. Uiteindelijk sterft Frans in eenzaamheid.
Voor Ellen (Sallie Harmsen) en Alexander (Matthijs van de Sande Bakhuyzen) is dit de grens: zij willen in deze slotaflevering voorgoed afrekenen met het verleden.
Sommige scènes in het oorlogsdrama De Stamhouder zijn heftig. De serie kreeg daarom van Kijkwijzer een 16+-label. Omdat het verhaal over de drie generaties in het decor van de Tweede Wereldoorlog interessant is voor jongere kijkers, maakte Avrotros ook een 12+-versie, die is te zien op NPO Start.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel