TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Docent Rayan (Iliass Ojja) leidt samen met zijn vrouw Kysia (Genelva Mourik-Lo-Kioeng-Shioe) en hun twee kinderen een rustig leven. Tot er een envelop op de deurmat valt: de Belastingdienst ziet hen als toeslagenfraudeurs.
Ze moeten duizenden euro's terugbetalen. Het is het begin van een heleboel ellende voor het gezin. Rayan en Kysia krijgen steeds meer financiële problemen en hun huwelijk komt onder druk te staan. Zelfs een bevriende advocaat kan hen niet verder helpen.
De driedelige dramaserie De Toeslagenaffaire volgt dit gezin en geeft zo dit politieke schandaal een gezicht. Dat is een verzonnen gezicht, want Rayan en Kysia zijn gecreëerd door scenarioschrijvers Alma Popeyus en Hein Schütz. Wel zijn de dingen die ze meemaken echt gebeurd.
RTL komt met nieuw programma voor koppels die twijfelen aan hun relatie
14:04‘RTL 4 komt met eigen variant op Het Sinterklaasjournaal’
12:40Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen