TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Docent Rayan (Iliass Ojja) leidt samen met zijn vrouw Kysia (Genelva Mourik-Lo-Kioeng-Shioe) en hun twee kinderen een rustig leven. Tot er een envelop op de deurmat valt: de Belastingdienst ziet hen als toeslagenfraudeurs.
Ze moeten duizenden euro's terugbetalen. Het is het begin van een heleboel ellende voor het gezin. Rayan en Kysia krijgen steeds meer financiële problemen en hun huwelijk komt onder druk te staan. Zelfs een bevriende advocaat kan hen niet verder helpen.
De driedelige dramaserie De Toeslagenaffaire volgt dit gezin en geeft zo dit politieke schandaal een gezicht. Dat is een verzonnen gezicht, want Rayan en Kysia zijn gecreëerd door scenarioschrijvers Alma Popeyus en Hein Schütz. Wel zijn de dingen die ze meemaken echt gebeurd.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster