TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Laura is de vrouw in Dertigers die alles onder controle had en wist wat ze wilde. Sinds de middelbare school is ze een koppel met Jonas. Het huis kopen net buiten de stad heeft ze er bij haar partner nogal doorgeduwd. Een kindje was de volgende wens op het lijstje.
Laura's ouders zijn dan ook helemaal in hun nopjes met hun ideale dochter en haar leven. Heel anders dan hun andere dochter Suus, die er maar een potje van maakt zonder serieuze baan of vriend.
Als in het weekend naar Mont Ventoux de ruzie tussen Laura en Jonas hoog oploopt, barst de bom: Laura wil niet meer verder in deze relatie. Ze verlaat zelfs ook de appgroep waarin de vrienden alles delen. Jonas gaat weer aan het werk en houdt bij Laura's ouders de schijn op, hij liegt over het weekend.
Dertigers is op woensdag 31 juli 2024 om 19:25 uur te zien op NPO 3.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'