TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Laura is de vrouw in Dertigers die alles onder controle had en wist wat ze wilde. Sinds de middelbare school is ze een koppel met Jonas. Het huis kopen net buiten de stad heeft ze er bij haar partner nogal doorgeduwd. Een kindje was de volgende wens op het lijstje.
Laura's ouders zijn dan ook helemaal in hun nopjes met hun ideale dochter en haar leven. Heel anders dan hun andere dochter Suus, die er maar een potje van maakt zonder serieuze baan of vriend.
Als in het weekend naar Mont Ventoux de ruzie tussen Laura en Jonas hoog oploopt, barst de bom: Laura wil niet meer verder in deze relatie. Ze verlaat zelfs ook de appgroep waarin de vrienden alles delen. Jonas gaat weer aan het werk en houdt bij Laura's ouders de schijn op, hij liegt over het weekend.
Dertigers is op woensdag 31 juli 2024 om 19:25 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers