Serie
Deze serie 'vervangt' de komende weken Flikken Maastricht
Janine van Rooden
  ·  
Op 19 mei is de laatste aflevering van dit seizoen Flikken Maastricht te zien bij AVROTROS op NPO 1. Welk programma wordt er daarna op de vrijdagavond uitgezonden bij de zender?
Wij zochten het voor je uit!
Flikken Maastricht
Als je van spannende series zoals Flikken Maastricht houdt kun je op de vrijdagen na de seizoensfinale blijven plakken bij NPO 1. Vanaf 26 mei wordt er namelijk een gloednieuwe Nederlandse crimeserie uitgezonden bij de zender: Anoniem.
Anoniem
De tiendelige serie van de makers van Penoza gaat over geschiedenisleraar Jurre (Jeroen Spitzenberger) en officier van justitie Sarah (Anniek Pheifer). Ze zijn al jaren getrouwd en niets lijkt een rooskleurige toekomst in de weg te staan. Althans, dat denkt de buitenwereld. Zij weten niet dat Jurre en Sarah allebei op hun eigen manier de strijd aangaan met de criminele wereld en hun dubbelleven voor elkaar en hun kinderen geheim houden.
Lees ook: alles wat je moet weten over de nieuwe Nederlandse crimeserie Anoniem
Anoniem is vanaf 26 mei 2023 elke vrijdag om 20:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Dit zijn de winnaars van de derde kwalificatieronde Gouden Televizier-Ring 2023
Mooi rijtje! De derde kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2023 zit erop! De stembussen zijn gesloten en de stemmen geteld. Het was een enorm spannende strijd, maar de vijf gekwalificeerden zijn bekend.
De nieuwe dramaserie De Droom van de Jeugd maakt zijn debuut op NPO1
Een doorsnee katholiek gezin in de jaren 60: vader, moeder en vier kinderen. Al gauw blijkt dat ze een groot geheim hebben. De nieuwe serie De Droom van de Jeugd, die veertig jaar beslaat, start in 1968. Dochter Carla raakt ongewenst zwanger.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 12:14Opnames van Videoland-serie Michella Kox en Louisa Janssen klaar
11:37De releasedatum van The Lincoln Lawyer op Netflix is bekend
10:53Videoland hint op nieuw project over serie ZOOP
10:40Apple TV+ maakt documentaireserie over Lionel Messi
10:00Mark Rietman vertelt alles over zijn rol in de nieuwe dramaserie De Droom van de Jeugd