TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eigenlijk is het na al die jaren geen verrassing meer.
Op 30 mei 2024 is het weer zover: de langverwachte zomercliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden. Wat er dit jaar precies staat te gebeuren - en of het net zo spectaculair is als vorig jaar - valt nog even af te wachten. Het enige wat we tot nu toe weten is dat de soapserie dit jaar eindigt met een 'emotionele avond waar een onverwachte aankondiging het hele dorp tot tranen zal roeren'.
Nu willen we niet op de zaken vooruitlopen, maar onze eerste gedachte gaat toch uit naar Laura. Zou ze aan het einde van dit seizoen besluiten om euthanasie te plegen? Of zal er toch iets anders aan de hand zijn? De tijd zal het leren.
Lees ook: Dit weten we al over de cliffhanger van GTST
Wat we in ieder geval wel weten, is de opvolger van Goede Tijden, Slechte Tijden, namelijk Ik Weet Er Alles Van. Vanaf 3 juni 2024 tot en met 2 augustus 2024 zal Ruben Nicolai weer wekelijks zes verschillende kandidaten verwelkomen in de studio. Elke kandidaat heeft zijn eigen specialisme en probeert daarmee zoveel mogelijk geld op te halen. Dit is alleen makkelijker gezegd dan gedaan. Naast feitenkennis speelt mensenkennis ook een belangrijke rol. De deelnemers kunnen elkaar uitdagen tot een duel: de winnaar krijgt het geld, de verliezer helemaal niets.
De verwachting is dan dat vanaf 2 augustus Tijl Beckand het stokje weer overneemt met Waar Gaat Het Over?. Dat is alleen nog niet officieel.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten