TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wij hebben het antwoord!
Voor fans van Flikken Maastricht is het altijd spannend wanneer het einde van een seizoen nadert. Niet omdat ze per se afscheid willen nemen van Floris Wolfs en Eva van Dongen, maar vooral omdat ze branden van nieuwsgierigheid naar de antwoorden op al hun vragen. Dit keer wordt de seizoensfinale echter extra beladen: het negentiende seizoen markeert namelijk ook het afscheid van Victor Reinier.
Voordat het echter zover is, valt er nog genoeg te beleven. Zo moet Wolfs komende vrijdag alleen al aan de bak om de moordenaar te vinden van een doodgestoken leraar. De docent was pleegouder en het onderzoek leidt dan ook die kant op. Zeker als er een tweede dode valt: een medewerker van Jeugdzorg.
De seizoensfinale van het negentiende seizoen van Flikken Maastricht is op vrijdag 25 april 2025 te zien. Maar geen zorgen, op vrijdag 2 mei hoef je niet in een zwart gat te vallen, want dan neemt De Vuurwerkramp het stokje over.
Hoewel daar officieel nog weinig over bekend is, lijkt het erop dat dit de serie is die eerder werd aangekondigd onder de titel Bij Heldere Hemel. De reeks van EO belicht de nasleep van de ramp (Enschede, zaterdag 13 mei 2000) vanuit verschillende perspectieven en volgt meerdere fictieve personages. Zo speelt Joes Brauers een jonge buurtagent, kruipt Thomas Acda in de rol van rechercheur en vertolkt Peter Blok de burgemeester. Katrien van Beuren is te zien als de directeur van het vuurwerkbedrijf dat destijds de lucht in ging.
Benieuwd? De Vuurwerkramp wordt naar verluidt vanaf vrijdag 2 mei iedere vrijdag om 20:30 uur uitgezonden op NPO 1 en is straks vast ook te zien op NPO Start.
Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?
09:34Dit vinden kijkers van de spraakmakende docu Ferry Lost