TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Van artsen wordt verwacht dat ze mensen helpen. Maar in Dr. Death misbruiken doktoren hun kennis om patiënten te mishandelen of zelfs te vermoorden. De Amerikaanse thrillerserie krijgt een tweede seizoen, waarin de dubieuze praktijken van een andere arts worden belicht.
Chirurg Paolo Macchiarini (Édgar Ramírez) staat bekend als Miracle Man, maar blijkt bepaald geen wonderdokter. Zo probeert onderzoeksjournalist Benita Alexander (Mandy Moore) te bewijzen. Ze krijgt tips over een aantal fatale operaties en met de hulp van medische specialisten probeert ze Macchiarini te ontmaskeren.
De rol van Benita wordt gespeeld door Mandy Moore. De 40-jarige actrice brak begin deze eeuw door met komedies als Chasing Liberty en had in die tijd een relatie met tennisser Andy Roddick.
Het tweede seizoen van Dr. Death zie je vanaf dinsdag 1 oktober om 20:05 uur op Star Channel.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special