TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Van artsen wordt verwacht dat ze mensen helpen. Maar in Dr. Death misbruiken doktoren hun kennis om patiënten te mishandelen of zelfs te vermoorden. De Amerikaanse thrillerserie krijgt een tweede seizoen, waarin de dubieuze praktijken van een andere arts worden belicht.
Chirurg Paolo Macchiarini (Édgar Ramírez) staat bekend als Miracle Man, maar blijkt bepaald geen wonderdokter. Zo probeert onderzoeksjournalist Benita Alexander (Mandy Moore) te bewijzen. Ze krijgt tips over een aantal fatale operaties en met de hulp van medische specialisten probeert ze Macchiarini te ontmaskeren.
De rol van Benita wordt gespeeld door Mandy Moore. De 40-jarige actrice brak begin deze eeuw door met komedies als Chasing Liberty en had in die tijd een relatie met tennisser Andy Roddick.
Het tweede seizoen van Dr. Death zie je vanaf dinsdag 1 oktober om 20:05 uur op Star Channel.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Chess moet De Bondgenoten even verlaten: dit is waarom
12:42Dit programma komt in plaats van Kopen Zonder Kijken op RTL 4
10:35Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
