TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Van artsen wordt verwacht dat ze mensen helpen. Maar in Dr. Death misbruiken doktoren hun kennis om patiënten te mishandelen of zelfs te vermoorden. De Amerikaanse thrillerserie krijgt een tweede seizoen, waarin de dubieuze praktijken van een andere arts worden belicht.
Chirurg Paolo Macchiarini (Édgar Ramírez) staat bekend als Miracle Man, maar blijkt bepaald geen wonderdokter. Zo probeert onderzoeksjournalist Benita Alexander (Mandy Moore) te bewijzen. Ze krijgt tips over een aantal fatale operaties en met de hulp van medische specialisten probeert ze Macchiarini te ontmaskeren.
De rol van Benita wordt gespeeld door Mandy Moore. De 40-jarige actrice brak begin deze eeuw door met komedies als Chasing Liberty en had in die tijd een relatie met tennisser Andy Roddick.
Het tweede seizoen van Dr. Death zie je vanaf dinsdag 1 oktober om 20:05 uur op Star Channel.
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'