TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Van artsen wordt verwacht dat ze mensen helpen. Maar in Dr. Death misbruiken doktoren hun kennis om patiënten te mishandelen of zelfs te vermoorden. De Amerikaanse thrillerserie krijgt een tweede seizoen, waarin de dubieuze praktijken van een andere arts worden belicht.
Chirurg Paolo Macchiarini (Édgar Ramírez) staat bekend als Miracle Man, maar blijkt bepaald geen wonderdokter. Zo probeert onderzoeksjournalist Benita Alexander (Mandy Moore) te bewijzen. Ze krijgt tips over een aantal fatale operaties en met de hulp van medische specialisten probeert ze Macchiarini te ontmaskeren.
De rol van Benita wordt gespeeld door Mandy Moore. De 40-jarige actrice brak begin deze eeuw door met komedies als Chasing Liberty en had in die tijd een relatie met tennisser Andy Roddick.
Het tweede seizoen van Dr. Death zie je vanaf dinsdag 1 oktober om 20:05 uur op Star Channel.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen