TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Frank Ketelaar werkt aan een vervolg op de dramaserie BuZa. De schrijver en regisseur heeft van BNNVARA het verzoek gekregen om acht nieuwe afleveringen te maken.
Dat vertelt hij in het Algemeen Dagblad.
Ketelaar is erg blij met het vervolg. "Ik wilde tien delen schrijven, maar kreeg er slechts vier. Nu is er tóch het verzoek acht nieuwe te maken." Toch gaat het wel wat voeten in aarde hebben om een nieuwe reeks te maken. "Ik was net helemaal klaar! Het kost me veel hoofdbrekers, maar ik kom er na enige tijd altijd wel uit."
BuZa gaat over Maarten Meinema - gespeeld door Kees Prins - die wordt benoemd tot minister van Buitenlandse Zaken nadat zijn voorganger plots overlijdt. Deze taak blijkt een stuk zwaarder dan verwacht wanneer er allerlei politieke lijken uit de kast vallen. Daarbij wordt Meinema ook geplaagd door persoonlijke problemen zoals zijn alcoholgebruik, dat hij sinds de dood van zijn vrouw niet meer kan beheersen. De miniserie was vorig jaar te zien op NPO 1.
Wanneer het vervolg te zien is, is nog niet bekend.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
