TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Frank Ketelaar werkt aan een vervolg op de dramaserie BuZa. De schrijver en regisseur heeft van BNNVARA het verzoek gekregen om acht nieuwe afleveringen te maken.
Dat vertelt hij in het Algemeen Dagblad.
Ketelaar is erg blij met het vervolg. "Ik wilde tien delen schrijven, maar kreeg er slechts vier. Nu is er tóch het verzoek acht nieuwe te maken." Toch gaat het wel wat voeten in aarde hebben om een nieuwe reeks te maken. "Ik was net helemaal klaar! Het kost me veel hoofdbrekers, maar ik kom er na enige tijd altijd wel uit."
BuZa gaat over Maarten Meinema - gespeeld door Kees Prins - die wordt benoemd tot minister van Buitenlandse Zaken nadat zijn voorganger plots overlijdt. Deze taak blijkt een stuk zwaarder dan verwacht wanneer er allerlei politieke lijken uit de kast vallen. Daarbij wordt Meinema ook geplaagd door persoonlijke problemen zoals zijn alcoholgebruik, dat hij sinds de dood van zijn vrouw niet meer kan beheersen. De miniserie was vorig jaar te zien op NPO 1.
Wanneer het vervolg te zien is, is nog niet bekend.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa