TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gaat om het boek Hoe overleef ik alles wat ik niemand vertel?. Dit boek draait om hoofdpersoon Rosa (25) die samen met haar vrienden worstelt met de uitdagingen van het volwassen leven. Het boek verscheen in 2023, 25 jaar na haar eerste Hoe overleef ik-boek. De populaire boekenreeks won door de jaren heen verschillende prijzen.
Hoe overleef ik alles wat ik niemand vertel? was vorig jaar het op een na best verkochte Nederlandse boek en is genomineerd voor de NS Publieksprijs 2024.
De dramaserie is gericht op 'de pubers van toen' die nu volwassen zijn. De inspiratie voor het boek kwam van een lezer op TikTok.
"Na een verzoek op TikTok van een lezer van vroeger voor een nieuw Hoe overleef ik-boek, stroomden er duizenden berichten binnen waaruit duidelijk werd waar twintigers en begin dertigers op dit moment allemaal tegenaan lopen", aldus Francine. "Wat het duidelijkst naar voren kwam was het thema eenzaamheid. De verloren connectie met elkaar en met jezelf, in een hectische, veeleisende en competitieve maatschappij. Altijd doen alsof het goed met je gaat, maar jezelf nooit echt laten zien, breekt je uiteindelijk op."
Het is nog niet duidelijk waar en wanneer de serie te zien is.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers