TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gaat om het boek Hoe overleef ik alles wat ik niemand vertel?. Dit boek draait om hoofdpersoon Rosa (25) die samen met haar vrienden worstelt met de uitdagingen van het volwassen leven. Het boek verscheen in 2023, 25 jaar na haar eerste Hoe overleef ik-boek. De populaire boekenreeks won door de jaren heen verschillende prijzen.
Hoe overleef ik alles wat ik niemand vertel? was vorig jaar het op een na best verkochte Nederlandse boek en is genomineerd voor de NS Publieksprijs 2024.
De dramaserie is gericht op 'de pubers van toen' die nu volwassen zijn. De inspiratie voor het boek kwam van een lezer op TikTok.
"Na een verzoek op TikTok van een lezer van vroeger voor een nieuw Hoe overleef ik-boek, stroomden er duizenden berichten binnen waaruit duidelijk werd waar twintigers en begin dertigers op dit moment allemaal tegenaan lopen", aldus Francine. "Wat het duidelijkst naar voren kwam was het thema eenzaamheid. De verloren connectie met elkaar en met jezelf, in een hectische, veeleisende en competitieve maatschappij. Altijd doen alsof het goed met je gaat, maar jezelf nooit echt laten zien, breekt je uiteindelijk op."
Het is nog niet duidelijk waar en wanneer de serie te zien is.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'