Serie
Einde van de serie Manifest al dit voorjaar op Netflix
Irma Tomas
  ·  
Er zijn massa's fans van Manifest die met smart wachten op de laatste 10 afleveringen van het slotseizoen. Verwacht werd dat die op 28 augustus online zouden komen omdat de passagiers van Manifest op vlucht 828 zaten en de serie het leuk vindt om met cijfers te spelen.
Tot de maker van de serie Jeff Rake, de volgende tweet de wereld instuurde.
Thanks to all my peeps who joined in today! Hope you’ve all had as much fun as me! Block two coming this Spring! See you then! #Manifest
— Jeff Rake (@jeff_rake) January 22, 2023
Releasedatum
Nu is het alleen nog de vraag op welke datum de serie verder gaat. De eerste mogelijkheid is op 7 april omdat dat de datum is waarom vlucht 828 vertrok. Een andere mogelijkheid is 'death date'. De passagiers hebben uitgedokterd dat ze waarschijnlijk nog net zo lang te leven hebben als de tijd dat ze vermist waren, wat zou betekenen dat ze op 2 juni 2024 het loodje leggen. En ook op 2 juni is het officieel nog lente.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Podcast #14: La Chica de Nieve en Lockwood & Co op Netflix, Bureau Dupin en Shrinking
Deze aflevering van de TVgids.nl-podcast Wij Kijken Alles is goed gevuld. Met deze week o.a. de spannende Netflix-serie La Chica de Nieve en het vermakelijke Lockwood & Co (Netflix). En er is natuurlijk nog veel meer te beleven in de leukste podcast van Nederland!
Gaan Manuel en Nicole een rooskleurige toekomst tegemoet in Ik Vertrek?
Nicole en Manuel uit Doetinchem willen in Bonaire een woonhuis bouwen met gastenverblijf en kapsalon. Manuel heeft eerder een hersenbeschadiging opgelopen en tijdens de verbouwing wordt dat een steeds groter probleem, zo blijkt in deze aflevering van Ik Vertrek.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:10Prince Charming-reünie 2023 eindigt met een enorme plottwist voor Diego
10:02Chris Pratt mag seizoen 2 van serie The Terminal List maken
09:40Linda de Mol in maart 2023 weer wekelijks te zien bij SBS6
09:12Ex Alfred van den Heuvel doet mee aan B&B Vol Liefde: ‘Dat vind ik top!’
01:39Komende week in GTST: Sluwe steekspelen en de badinerende ballotagecommissie